?> Impol - melon media

Impol


Impol

Repkovo reďkvový olej

#redizajn

#3dvizualizacia

#tvkampan

#ambasador

Zadanie


Uvedenie nového produktu na slovenský trh. Jedinečný reďkvovo-repkový extra panenský olej výnimočnej kvality. Produkt je slovenského pôvodu a svojou  kombináciou dvoch zložiek reďkvy siatej a repky olejnej je jediným svojho druhu, a teda je novinkou pre slovenského spotrebiteľa. Vďaka svojmu zloženiu je zdraviu veľmi prospešný.

Naše riešenie


V rámci rozpočtu na túto kampaň sme pre klienta redizajnovali etiketu a pripravili pútavé 3D vizualizácie produktu. Vybrali sme vhodnú ambasadorku Lucku Súkeníkovú (Lucka patrí medzi najlepšie slovenské foodblogerky), ktorá náš produkt promovala v Markízackom teleráne, Kampaň sme podporili celoslovenskou citylight kampaňou.


Ruka hore na Zrće

#vizualizacie

#web

#kampan

#online

#tv

Zadanie


Klient nás oslovil s požiadavkou na kampaň: Podpora predaja produktov cider Fizz a chipsov Long chips. Zadanie ďalej špecifikovalo online kampaň v prostredí sociálnych sietí. Produkty sa predávajú v sieti predajní CBA v rámci celého Slovenska. Tak sme sa teda do toho pustili.

Naše riešenie

Vymysleli sme súťaž o dovolenku na chorvátskom ostrove Zrće pre dve osoby. Nadizajnovali sme trendovú webovú stránku rukahorenazrce.sk, založili sme rovnomennú facebook page a v rámci POS sme predajne vyzdobili (polep v predajniach) rukami, ktoré držali produkty. Výsledok si pozrite v tejto case study (kejs stady).

0000